Haberler

Acurman, Bayramda Vites Yükseltti, Köy Köy Gezdi

CHP’nin genç milletvekili adayı Av. Anıl Acurman, Ramazan bayramında da hiç durmadan ziyaretlerini sürdürdü. Kandıra’da köy köy gezerek hemşehrileriyle bayramlaşan Acurman, kent merkezinde de gezilmedik mahalle bırakmadı.

KANDIRA’DA BAYRAMLAŞTI
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, Ramazan Bayramı’nda ilçe ilçe gezip vatandaşlarla bayramlaştı. Bayramın ilk günü ilçelerdeki bayramlaşma programlarına katılan Acurman, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Yalova’daki mitingine de katılım gösterdi. Bayramın ikinci gününde ise Kandıra’da köy köy gezerek hemşehrileriyle bayramlaştı. İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Sekreteri Hüseyin Acurman, İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya ve Milletvekili Adayı Adayı Hülya Güreli Yolcubal’ın da katıldığı programlarda ilk olarak Safalı Köyü ziyaret edildi.


BALÖREN’DE CEMİYETE KATILDI
Hemşehrilerine pişmaniye ikram eden Acurman, köy kahvehanesinde hemşehrileriyle çay içip sohbet etti. Bollu Köyü’nde de hemşehrileri tarafından ilgiyle karşılanan Acurman, köy sakinleriyle tek tek bayramlaştı, çocukların bayramını da kutladı. Bollu Köyü sonrasında Seyrek ve Bağırganlı ziyaretleri yapan Acurman, mahalle mahalle gezerek bayram tatili için Kandıra’ya gelen vatandaşlar ile bölge esnafının da bayramlarını kutladı. Kandıra dönüşünde ise Balören Köyü Muhtarı Ahmet Demir’in oğlu Kaan Gazi’nin sünnet düğününe katılan Acurman, Demir ailesine hayırlı olsun dileklerini iletti.


ÇERÇİLİ’DE HEMŞEHRİLERİYLE BAYRAMLAŞTI
Bayram programlarını dolu dolu geçiren Acurman’ın üçüncü gündeki ilk durağı da Kandıra Çerçili Köyü oldu. Köy bayramlaşmasına katılan Acurman, “Bayram tadında yarınlarımızın olmasını dileyerek hepinizin bayramını kutluyorum” dedi. Hediyeli Köyü’nde Eray-Seçil Yaşar çiftinin oğulları Deniz Kaan ile Çağın Furkan’ın sünnet merasimine katıldı. Hemşehrileriyle hem bayramlaşan Acurman, Yaşar ailesini mutlu günlerine yalnız bırakmadı. Kandıra ziyaretleri sonrasında ise CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’in Gebze ve Derince’deki mitinglerine katıldı.


PARTİLİ BÜYÜKLERİNİ UNUTMADI
Mitingler sonrasında ilçe merkezinde geç saatlere kadar ziyaretlerini sürdürdü. Orhan Mahallesi’nde parti üyesi ve mahallenin eski muhtarı Yaşar Pektaş ile oğlu Mustafa Pektaş’ı iş yerlerinde ziyaret etti. Yaşar Pektaş’ın Babalar Günü’nü de kutlayan Acurman, Pektaş ile gündeme dair sohbet de etti. Orhan Mahallesi sonrasında da ziyaretlerini Yenişehir Mahallesi’nde sürdüren genç milletvekili adayı Av. Anıl Acurman, esnafları tek tek ziyaret ederek bayramlarını kutladı ve bereketli işler diledi.


YENİŞEHİR’DE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ
Vatandaşlarla sohbet eden Acurman, sorunları dinledi, soruları da yanıtladı. Acurman, “Ankara’dan, meclisten, saraydan buraları görülemez. Ancak burada yaşarsan buranın sorununu görebilirsin. Ben de bu şehirde yaşayan biri olarak kimin veya nerenin ne sorunu olduğunu biliyorum. Eğer sizlerin yanına gelmezsek sorunlarınızı bilemeyiz. Sizler bize anlatacaksınız ki bizler bunları bileceğiz. O yüzen bu yola çıktık. Sizlerin karşısında boynumuz kıldan incedir. İnşallah sizlere layık olacağız, bunun için çalışıyoruz” dedi.