Haberler

Acurman, doludizgin devam ediyor

Çalışmalarına doludizgin devam eden CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, Hereke sahilindeki yer sofrasında partililerle birlikte iftar yaptı, ardından ise kent merkezinde partisinin seçim standını ziyaret etti.

BİLİM İNSANI DAĞDEVİREN DE KATILDI
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Her gün farklı ilçelerde ziyaretlerini sürdüren Acurman, dün ise CHP Körfez İlçe Başkanlığı tarafından Hereke sahilinde düzenlenen iftar programına katıldı. CHP Kadın Kolları MYK Üyesi Hamiyet Gülaçar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Yıldız, Özgür Harun Yıldızlı, Demet Karaman, Didem Turan, İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, Körfez İlçe Kadın Kolu Başkanı Figen Ergün, Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Papakçı ve milletvekili adaylarından Prof. Dr. Muhip Kanko, Yeşim Akpınar ve Tuğman Kayalı’nın katıldığı programa Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren’in kızı dünyaca ünlü bilim insanı Dr. Canan Dağdeviren de katılım sağladı.

SAADET PARTİSİ STANDINA ZİYARET
Programda ilçe gençlik ve kadın kolları evlerinde hazırlanan yemeklerle mütevazi bir yer sofrası hazırladı. Samimi bir ortamda geçen programda birlikte iftar yapan partililer, emeği geçen gençlik ve kadın kollarına teşekkür etti. Programa katılan Dr. Canan Dağdeviren de hem partililerle hem de milletvekili adaylarıyla sohbet etti. Sosyal medya hesabından yayın yapan Dağdeviren, hem programı hem de milletvekili adaylarını tanıttı. Acurman’ın Hereke’den sonraki ziyareti ise İzmit İlçe Başkanlığı’nın Yürüyüş Yolu’nda açtığı standa oldu. Partililere çalışmalarında eşlik eden Acurman, Saadet Partisi’nin de açtığı standa uğramayı ihmal etmeyerek partililerle sohbet etti, çalışmalarında kolaylıklar diledi.