Haberler

Acurman, Dur Durak Bilmiyor

Seçim çalışmalarını dur durak bilmeden sürdüren CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, Gebze ve Darıca’da Milletvekili Adayı Av. Orkun Utkubaş ile birlikte ziyaretlerde bulundu. Acurman, “Gebze ve Darıca da Artık Tamam diyor” dedi.

GENÇ ADAYLAR İLGİYLE KARŞILANDI
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, her akşam Kocaeli’nin farklı ilçelerinde programlara katılıyor. Aday listesinden kendisine 5’inci sıradan yer bulan Acurman, çalışmalarına da hız verdi. Mahalle mahalle gezen, vatandaşların iftar sofrasına konuk olan Acurman, Kandıralı hemşerileri ve gençlerle bir araya gelmeyi de ihmal etmiyor. Seçim çalışmaları kapsamında dün akşam Gebze ve Darıca’da ziyaretlerde bulunan Acurman, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Programa; CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Orhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, Milletvekili Adayı Av. Orkun Utkubaş ve il gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

ÇAY İKRAM EDİP, SOHBET ETTİ
Acurman programına ilk olarak CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Savaş Gayretli’nin ev sahipliğinde programda gençlik kolları üyeleriyle birlikte iftar yaptı. Buradaki programın ardından ise kent meydanında CHP Gebze İlçe Başkanlığı’nın standı ziyaret edildi. Kendini Gebzeli vatandaşlara tanıtan Acurman ile Utkubaş, daha sonra vatandaşlara çay ikram edip sohbet etti. Gençlerin ilgisiyle de karşılaşan Acurman, onlarla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Kent meydanında kurulan Saadet Partisi ve İYİ Parti stantlarını da ziyaret eden Milletvekili Adayları Acurman, Utkubaş ve İl Gençlik Kolları, partililere çalışmalarında başarılar diledi.

DARICA’DAKİ COŞKUYA ORTAK OLDU
Milletvekili adaylarından Av. Zeynep Çiğdem Canbaz da standa ziyarette bulunarak Acurman ve Utkubaş’a eşlik etti. Genç milletvekili adaylarının Gebze’den sonraki durağı ise Darıca oldu. Sahilde stant kuran CHP Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aydın Işık ve gençlik kolları üyelerini ziyaret eden milletvekili adayları Acurman ve Utkubaş, şarkılar söyleyerek halay çeken Darıcalı gençlerin coşkusuna ortak oldu. Samimi ve coşkulu bir ortamda geçen programda Darıcalı gençlerle birlikte sahildeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Acurman, hem kendilerini tanıttı hem de 24 Haziran seçimleri için hedeflerini paylaştı.

“GEBZE VE DARICA TAMAM DİYOR”
Saadet Partisi ve AKP Gençlik Kolları’nın stantlarını da ziyaret ederek nezaket örneği gösteren genç milletvekili adayları Acurman ve Utkubaş ile il gençlik kolları üyeleri, iyi çalışmalar diledi. Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, programlar sonunda Gebze ve Darıca’daki atmosfere değinerek, “İki ilçemizde de çok iyi karşılandık. Gençlerin coşkusu çok başkaydı. Bu coşku ve inancın 24 Haziran’da Türkiye’nin geleceğini değiştireceğine, geleceğimize de daha umutlu ve güçlü bir şekilde bakmamızı sağlayacağına inanıyorum. Gebze ve Darıca da Artık Tamam diyor. Bizler de seçime kadar vatandaşlarımızın bu inancına layık olabilmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.