Haberler

Acurman, Eşme’de konuştu; “Değişim şart, bunu da gençler başaracak”

Seçim çalışmalarına Kartepe’de devam eden CHP Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, “Bu tükenmişlikte bir değişim şart. Biz inanıyoruz ki bu ülkenin gençleri olarak biz başaracağız” dedi.

EŞME’DEN DESTEK SÖZÜ
CHP Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, 24 Haziran’daki seçimlere sayılı günler kala çalışma temposunu artırıyor. Önceki gün de çalışmalarına Kartepe’de devam eden Acurman, gündüz Köseköy Sanayi Sitesi’nde esnafı ziyaret etti, akşam ise geç saate kadar Eşme’de mahalle sakinleri ve esnafın konuğu oldu. Sanayi sitesini ilçe yönetimiyle birlikte gezen Acurman, “Bizim tek isteğimiz emekçimizin ve esnafımızın daha çok kazanmasıdır” dedi. Sanayi sitesindeki her esnafı tek tek gezen Acurman, 24 Haziran için destek sözü de aldı.

BİRLİKTE BAŞARMAK ZORUNDAYIZ”

Acurman, sanayi sitesi ziyaretini tamamladıktan sonra akşam programına ise Eşme’de devam etti. İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Sekreteri Hüseyin Acurman, İl Saymanı Naim Keskin, Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Kurtuluş Versan ile ilçe yönetiminin katıldığı programda mahallelerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelindi. Vatandaşların ilgisiyle karşılanan Acurman, “Biz bu ülkede refah seviyesini yükseltebileceğimize inanıyoruz. Bu ülkede geleceğimizi kurtaracağımıza inanıyoruz. Ama tek başımıza değil birlikte inanmalıyız. Birlikte başarmak zorundayız” dedi.

“GENÇLERİN SESİ OLACAĞIZ”
Gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen milletvekili adayı Acurman, “Bu çalışma sürecinde çok fazla kişiyle konuştuk, el sıktık. Büyüklerimiz bizlere genelde ‘Biz bir hayat yaşıyoruz acısıyla tatlısıyla. Bir şekilde bugünlere kadar geldik ama gençlerimizin hayatlarından endişe duyuyoruz. Bundan sonraki zamanlarda çocuklarımız iş sorunları, aş ve ekonomik sorunlarla boğuşacaklar. Biz onlar için daha iyi hayatlar istiyoruz’ diyor. İşte biz de işte bu genç kardeşlerimizin sesi olmak istiyoruz” diye konuştu.

HUZURLU GÜNLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Acurman, birlik ve beraberlik içerisinde başarıya gideceklerini de söyleyerek, “Büyüklerimizden aldığımız tecrübeleri kendi enerjimizle bütünleştirip gençlerimizi mecliste temsil etmek istiyoruz. Ekonomik ve huzur anlamında çökmüş bir ülkedeyiz. Bu tıkanmışlık bu ülkenin yeniden şahlanmayacağı anlamına gelmiyor. Bu tükenmişlikte bir değişim şart. Biz inanıyoruz ki bu ülkenin gençleri olarak biz başaracağız. Ülkemizin 24 Haziran’dan sonra daha huzurlu günleri olması için çalışıyoruz” dedi.