Haberler

Acurman, İzmit ve Kandıra’daydı

CHP’nin genç milletvekili adayı Av. Anıl Acurman, İzmit’te iftar programı sonrasında memleketi Kandıra’da gezilmedik mahalle bırakmadı.

BİRLİKTE İFTAR YAPTILAR
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, hafta sonu da boş durmadı. Ankara’daki aday tanıtım toplantısı sonrasında kente dönen Acurman, ziyaretlerine ara vermeden devam etti. İzmit Safalı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Yenişehir Mahallesi’ndeki kapalı Pazar alanında düzenlediği iftar programına katılım sağlayan Acurman, dernek üyeleri ve vatandaşlarla sohbet edip birlikte iftarını yaptı. Acurman’ın İzmit sonrasındaki ziyaret yeri ise memleketi Kandıra oldu. İftar sonrasında ilk olarak Kandıra merkezde esnaflara hayırlı işler dileyen Acurman, kahvehanelerde de vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet etti.

KANDIRA ACURMAN’I İLGİYLE KARŞILADI
Ziyaret edilmedik esnaf bırakmayan Acurman, Kandıra’da yine büyük ilgiyle karşılandı. Kandıra merkezde yaptığı esnaf ziyaretleri sonrasında da hız kesmeyen Acurman, Kurtyeri Köyü’ne de ziyarette bulundu. Hemşerileri tarafından ilgiyle karşılanan Acurman’a vatandaşlar köy sorunları ve gündeme dair görüşlerini aktarma fırsatı buldu. Acurman, “Ben bu kentin çocuğuyum, Kandıralıyım. Kandıra’nın ve Kocaeli’nin sorunlarını çözebilmek adına bir yola çıktım.  Bu süreçte de sizlerin desteğini görmek beni mutlu ediyor. Sizlere layık olmak için çalışacağım” dedi.