Haberler

Acurman, Kandıra’da Hemşerilerinin Sorunlarını Dinledi

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, memleketi Kandıra’da Bağırganlı Köyü’nü ziyaret etti. Hemşerilerinin sorunlarını dinleyen Acurman, “Sorunlara 24Haziran’da son vereceğiz, güçlü yarınlarımız için geliyoruz” dedi.

İLÇE YÖNETİMİ EŞLİK ETTİ
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, memleketi Kandıra’da hemşerileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Acurman, dün de Bağırganlı Köyü’ndeydi. İftar sonrasında köye giden ve mahalle mahalle gezen Acurman, ilçe sorunlarını hemşerilerinden dinledi. Köy kahvehanelerinde vatandaşlarla çay içip sohbet eden Acurman’a ilgi yine büyük oldu. Acurman’a ziyaretlerinde; İlçe Başkanı Gülay Eyisabuncular ve yönetimi de eşlik etti.

“KANDIRA BİRLİK OLACAK”
İlçede yaşanan ekonomik ve sosyal sorunların dile getirildiği ziyaretlerde hemşerilerine CHP iktidarında yaşadıkları sorunları çözeceği vaatleri de anlatan Acurman, “Bu memleketin bir çocuğu olarak Kandıra’nın birlik olduktan sonra çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Kandıra sadece 35 binlik bir nüfustan ibaret değil, 350 bin kişiyiz. Bizler güçlü yarınlar için, millet için geliyoruz. 24 Haziran’dan sonra tüm bu sorunlara son vereceğiz” dedi.

“FINDIĞIMIZI DEĞERİNDE SATTIRACAĞIZ”
İlçedeki turizm ve çiftçilik sorunlarına da değinen genç milletvekili adayı Av. Anıl Acurman, Köylünün sorunlarını biliyoruz. Çiftçinin sorununu da imar sorunlarını da ancak biz çözeriz. Yandaşın değil çiftçinin, balıkçının yanında olacağız, fındığımızı değerinde sattıracak, 45 günlük turizmi 12 aya yayıp istihdam sorununu kökünden çözeceğiz. Artık Kandıranın gençleri kendi topraklarında kazanacak” ifadelerini kullandı.