Haberler

Acurman: “Kandıra’yı şahlandırmaya talibim”

23 Haziran 2018 Yorum Yok

CHP’nin genç milletvekili adayı Av. Anıl Acurman, adaylık süresi boyunca sürdürdüğü yoğun çalışma temposunu son günde de sürdürdü. Kandıra sahillerinde esnaf ziyaret eden Acurman, “Kandıra’yı şahlandırmaya talibim” dedi.

SON GÜNDE DE ÇALIŞTI
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, seçim çalışmalarının son gününü de dolu dolu geçirdi. Gününün tamamını Kandıra’ya ayıran Acurman, ilk olarak Ocaklar Köyü’nü ziyaret etti. Kandıralı hemşehrilerini tek tek selamlayan ve sohbet eden Acurman, buradaki programı sonrasında İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, Kandıra İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Uçar ve yönetimleriyle birlikte Kefken ve Kerpe’de esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi.

“KANDIRA HAK ETTİĞİNİ KAZANMALI”
Gençlik kollarıyla Kandıra sahillerinde esnafı tek tek gezen Acurman, tatillerini yapmaya gelen vatandaşlarla da sohbet etti. Yarın gerçekleştirilecek seçim için de konuşan Acurman, “Kandıra esnafının daha çok kazanması için turizm süresinin 12 aya çıkması gerekiyor. 45 günlük sezonla hiçbir esnafımız kazanamıyor. Nasıl ki yanıbaşımızdaki Ağva’da 12 ay turizm yapılabiliyor, bizim de Kandıra için amacımız bu. Kandıra’nın esnafımızın hak ettiğini kazanabilmesi için var gücümüzle mücadele edeceğiz” dedi.

“KANDIRA’YI ŞAHLANDIRMAYA TALİBİM”
Akşam programında ise CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Kandıra ilçe yönetimiyle birlikte Cebeci sahilinde vatandaşları selamlayan Acurman, burada yaptığı konuşmasında, “Türk siyasetine yetiştirdiği önemli isimler, tarihi ve ekonomisiyle Kandıra şu anda hak ettiği değeri maalesef göremiyor. Buranın ve sizlerin sorunlarını da bir Kandıralı olarak en iyi ben biliyorum. Bu yüzden genç yaşımda bu sorumluluğu aldım. Eğer bir sorun varsa bunu birlikte çözeceğiz. Ankara’da değil burada olacağız, sizlerin sesini Ankara’ya taşıyacağız. Bizim görevimiz bu, ben de Kandıra’yı şahlandırmaya talibim” diye konuştu.