Haberler

Acurman: “Kentte söz sahibi olmalıyız”

23 Haziran 2018 Yorum Yok

Körfez Taşköprülüler Derneği’ni ziyaretinde konuşan CHP Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, “Bu kentin tarihi, kentin asli unsuru olan bizler, kentin yönetiminde söz sahibi olmalıyız. Ben de bu göreve bir genç olarak talibim” dedi.

KÖRFEZ TAŞKÖPRÜLÜLER’E ZİYARET
CHP Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, seçime sayılı günler kala İzmit ve Körfez’de seçim çalışmalarını sürdürdü. İlk olarak Millet İttifakı’nın kent merkezinde düzenlediği yürüyüşe katılan Acurman, söylenen marşlara eşlik etti, vatandaşlara karanfil takdim etti. Bu program sonrasında ise Acurman, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız ve yönetimi, milletvekili adayı Av. Orkun Utkubaş ile birlikte Körfez Taşköprülüler Derneği Başkanı Ceyhun Atik ile dernek üyelerini ziyaret etti.

“DEĞERLERİMİZİ KORUMALIYIZ”
Atik ve dernek üyeleri tarafından ilgiyle karşılanan Acurman, yerel kültürlerini korumak adına Atik ile fikir alışverişinde bulundu. Acurman, “Bu kentin değerlerini korumak bizim görevimizdir. Üstümüze ne düşüyorsa da yapacağız. Bu kentin tarihi, kentin asli unsuru olan bizler, kentin yönetiminde de söz sahibi olmalıyız. Ben de bu göreve bir genç olarak talibim. Sizleri dinlemek, sizlerin sesi olmak için elimiz geleni yapacağım” dedi. Akşam geç saatlere kadar da çalışmasını sürdüren Acurman, İzmit’e bağlı Bağlıca ve Taştepe köylerini ziyaret etti.