Haberler

Acurman, Kireçocakları ve Pazar Pazarını Gezdi

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, hafta sonu da yoğun temposuna devam etti. Kireçocakları’nda vatandaşları Muharrem İnce’nin mitingine davet eden Acurman, pazar pazarında esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.


MİTİNGE DAVET ETTİ
CHP’nin genç milletvekili adayı Av. Anıl Acurman, hafta sonunda da programlarına devam etti. Pazar günü ilk olarak Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD)’nin 14. Olağan Kongresi’ne katılan Acurman, dernek başkanlığına seçilen Didem Oral Turan’ı tebrik etti. Sonraki ziyaret yeri ise Tavşantepe Mahallesi’nde Kireçocakları bölgesi oldu. CHP İzmit İlçe Başkanı Mehdi Kaan Günan, İzmit İlçe SKM Başkanı Mehmet Baştürk ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte vatandaşları tek tek ziyaret eden Acurman, 24 Haziran’da neden ‘Tamam’ diyeceklerini de anlattı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 9 Haziran’da Perşembe Pazarı alanındaki mitingine de herkesi davet etti.


VATANDAŞLAR GENÇ VEKİL İSTİYOR
Acurman, Kireçocakları ziyareti sonrasında da kent merkezinde kurulan Pazar pazarında esnaf ile bir araya geldi. Pazar esnafının ilgisiyle karşılanan Acurman, her esnaf ile sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi. Acurman, “Bizim amacımız sizlerin günü kurtarmanız değil, yarınlarınızı da kurtarmanızdır. Sizler verdiğiniz bunca emekle her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz” ifadelerini kullandı. Pazar alışverişine gelen İzmitliler de genç milletvekili adayı Acurman’a ilgi gösterdi. Yaşının genç olmasından dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, mecliste İzmitli bir genci görmek istediklerini söyledi.