Haberler

Acurman, Körfez’de Esnafı, Kandıra’da Hemşehrilerini Dinledi

CHP’li genç milletvekili adayı Av. Anıl Acurman, Körfez’de esnafı gezdikten sonra memleketi Kandıra’da hemşehrilerini ziyaret etti.

KÖRFEZLİ ESNAFA ZİYARET
CHP Kocaeli Milletvekili Av. Anıl Acurman, ilçe ilçe gezerek ziyaretlerini sürdürüyor. Genç milletvekili adayı Acurman, Türkiye’nin daha umutlu ve güçlü yarınları için çalıştıklarını gittiği her yerde dile getiriyor. Körfez programıyla güne başlayan Acurman, Kandıra ve İzmit’te yoğun geçen ziyaretlerle programlarını tamamladı. CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, İlçe Kadın Kolları Başkanı Figen Ergün, Meclis Üyesi Engin Taşdemir ve ilçe yönetimiyle birlikte Körfez Ordulular Kalkındırma, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Acurman, Hacı Osman Mahallesi’nde de ziyaret edilmedik esnaf bırakmadı.

ÖNCE İFTAR SONRA KÖY ZİYARETİ
Bölge esnafına hem bereketli işler dileyen Acurman, ekonomik sorunların esnafı da zor duruma soktuğunu dile getirerek, 24 Haziran’da “Artık tamam” diyerek esnafın yüzünü güldürecek vaatleri de anlattı. Körfez esnafı ziyaretini tamamlayan Acurman, akşam programında da Kandıra’daydı. İYİ Parti Kandıra İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar davetine; CHP Kandıra İlçe Başkanı Gülay Eyisabuncular, ilçe yönetimi ve milletvekili adayı Av. Orkun Utkubaş ile birlikte katıldı. İftar daveti sonrasında Kandıra köy ziyaretlerine Yusufça Köyü ile devam etti.

KANDIRA’DAN SONRA İZMİT
Köy kahvehanesinde hemşehrileriyle bir araya gelen genç milletvekili adayı Acurman, “Sizlerin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu seçim beyannamemizde tüm bu sorunlarınıza çözümlerimizi ürettik ve altına imzamızı attık. Fındık satışlarında hak edilen fiyatı almadığınız ortada. İktidarımızla birlikte fındık fiyatları daha ilk günden 15 TL olacağı belirtildi” dedi. Hemşehrilerinin arazi ve çiftçilikle ilgili sorunlarını dinleyen Acurman, “Kandıra’nın bir evladı olarak bu sorunları dile getirmek ve çözüm üretmek benim en büyük görevimdir” diye konuştu. Sahura kadar da Bekirdere’de Tekzen ve Safalı Köy Derneklerini ziyaret eden Acurman, çoğunluğu manav kökenli olan bölge esnafından da kendilerinin içinden çıkan bir aday olarak destek istedi.