Haberler

Acurman, Mazbatasını Aldı

9 Ocak 2020 Yorum Yok

5 Aralık Pazar günü gerçekleşen CHP Başiskele İlçe Kongresi’nde başkan seçilen Anıl Acurman yeni yönetimiyle birlikte Kocaeli Adliyesi’nden mazbatasını aldı.

CHP Başiskele İlçe Örgütü 5. Olağan Kongresi’nde başkan seçilen Avukat Anıl Acurman Kocaeli Adliyesi’nden mazbatasını alarak resmen göreve başladı. Acurman mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Erol Karaaslan’dan aldı. Mazbata töreninde Acurman’a; İl Başkan Vekili Harun Yıldızlı, İl Sekreteri Hüseyin Acurman, İl Yöneticileri ve çok sayıda partili eşlik etti.

BAŞİSKELE BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Mazbata töreni sonrası konuşan İl Başkan Vekili Harun Yıldızlı,” Yedi yıldızlı ilçe diye söylenen, yedi yıldızlı olmayı hak eden Başiskelemizde genç, dinamik, aktif, başarılı olacağına yürekten inanacağımız Anıl kardeşimiz başkan olarak seçilmiştir. Anıl kardeşimizin de kongrede söylediği gibi Kocaeli’de iktidarın yolu Başiskele’den geçer. Başiskele bizim için önemlidir. Genç, dinamik arkadaşlarımızla birlikte alacağımıza inanıyoruz. Başarılar diliyoruz” dedi.

FARKLI BİR ANLAYIŞI YANSITMAK İÇİN GELİYORUZ

Yıldızlı’nın ardından konuşan Anıl Acurman, “Gençleşen kadromuzla farklı bir siyaseti yansıtmak için geliyoruz. Gençliğimizi artık kimlik değil sofra diyebilen, Atatürkçü düşünce etrafında şekillenen ve bu noktada Kocaeli’de tüm siyaseti değiştirebilecek farklı bir anlayışı yansıtmak için geliyoruz. Biz başlangıç noktası Başiskele diye çıktık. Tüm partililerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

ANIL ACURMAN YÖNETİMİ

Anıl Acurman
Hüseyin Bayram
Pınar Çidem
Deniz Demirci
Duygu Ekici
Arif Gökyıldız
Emre İlhan
Sevim İslamoğlu
Samet Karatay
Aysun Kılınç
Ayşe Oker
Fırat Sukuşu
Serhan Şahinbaş
Önder Uzun
Hasan Varol