Haberler

Acurman, Derince Taşköprülüler’i ziyaret etti

23 Haziran 2018 Yorum Yok

Derince Taşköprülüler Derneği’ni ziyaret eden CHP Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, “Bir olursak sesimiz çıkar. Ben de sizin sesiniz olmaya talibim” dedi.

GENÇLİK KOLLARI DA KATILDI

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, seçim çalışmaları kapsamında derneklere de konuk oluyor. 24 Haziran erken seçimlerine az bir zaman kala çalışma temposunu da artıran Acurman, sabah erken saatlerde başlayan çalışmasını geç saatlere kadar sürdürüyor. Çalışmaları kapsamında önceki gün Çınarlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Karnıaçık, Derince Taşköprülüler Derneği Başkanı Erhan Çiftçi ve dernek üyelerini ziyaret etti. Programlarda; İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, Milletvekili Adayı Av. Orkun Utkubaş ile il gençlik kolları yönetimi de hazır bulundu.

“5 VEKİL ÇIKARTABİLİRSİNİZ”

İlk olarak Derince Çınarlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden CHP’liler, dernek başkanı İbrahim Karnıaçık ile sohbet etti. Ardından ise Derince Taşköprülüler Derneği ziyareti gerçekleştirildi. Buradaki programda konuşan Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, “Sizlerin genç temsilciniz olabilmek adına bir yola çıktık. Ses çıkarmak istedik. Bu yolda yürürken şunu dile getirdik, bir olursak sesimiz çıkar. 350 binlik bir yerli nüfusundan bahsediyoruz. Sadece bu rakamla 5 milletvekili siz seçecek güçtesiniz. Bu 350 binlik nüfusun da sesini çıkarmaya ihtiyacı var. Sessiz kaldığımızda öteleniyoruz, yok sayılıyoruz. Ben de sizin sesiniz olmaya talibim” diye konuştu.