Haberler

Acurman, Gençlerle Birlikte Serdar’ı Turladı

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, programları arasında CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları ile birlikte Yenidoğan Serdar Mahallesi’nde gezilmedik sokak bırakmadı.


GENÇLERLE BİRLİKTE GEZDİ
CHP’nin genç milletvekili adayı Av. Anıl Acurman, programlarında gençlerle birlikte de ziyaretlerini yapıyor. Gençliğin sesi olan Acurman, gençler tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. Akmeşe ve Bahçecik’teki programları sonrasında durmak bilmeyen Acurman, CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan ve ilçe yönetimiyle birlikte Yenidoğan Serdar Mahallesi’ndeydi. Mahallede gezilmedik sokak bırakmayan Acurman ile CHP’li gençler, Serdar Mahallesi sakinlerine Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin selamlarını da iletti.


MAHALLELİ GENÇLERLE FOTOĞRAF
Serdar Mahallesi’nde sıcak bir şekilde karşılanan Acurman, “Sizlerin bir kardeşi ve evladı olarak bu kentin sorunlarını Ankara’da dile getirebilmek adına bir yola çıktım. Bizim işimiz Ankara ile değil bu kentle. Ankara’ya yalnızca sizin sorunlarınızı haykırmak için gideceğiz” dedi. Serdar Mahallesi sakinleri de genç milletvekili adayı Acurman’a ilgi gösterdi, sorunlarından dert yandı. Gençlerin fotoğraf isteğini de geri çevirmeyen Acurman ve CHP’li gençler mahalleli çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi. Her esnaf ve vatandaşla tek tek sohbet eden Acurman, parti rozeti talep eden vatandaşa rozetini de takdim etti.