Haberler

Acurman, Körfez’de Mağdur Esnafı Ziyaret Etti

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, yağmur sonrasında Körfez’de mağduriyet yaşayan esnafa geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Muhtarları da ziyaret eden Acurman, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun armağanını muhtarlara iletti.

İLÇE ESNAFINA ZİYARET
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Av. Anıl Acurman, Körfez ilçesinde muhtar ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Kentimizde etkili olan yağmur sonrasında Körfez’de de birçok mahallede altyapı sorunlarından dolayı su taşkınlıkları yaşandı. Bunun sonucunda bölgedeki çoğu esnaf ve vatandaş da mağdur oldu. Genç milletvekili adayı Acurman da CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, Körfez Belediye Meclis Üyesi Nilgün Solakoğlu, İlçe Gençlik ve Kadın Kolları üyelerinin de katılımıyla birlikte bölgedeki esnafı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

MUHTARLARI TEK TEK GEZDİ
Çamlıtepe Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren Acurman, her esnafı tek tek ziyaret etti, bölge sakinleriyle de etti. Esnaf ziyaretleriyle birlikte ilçedeki muhtar ziyaretlerini de aksatmayan Acurman; Kuzey Mahalle Muhtarı Kadir Yeşil, Esentepe Mahalle Muhtarı Muhlis Soydaş, Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Bülent Parlak, Çamlıtepe Mahalle Muhtarı Serpil Kibar, Hacıosman Mahalle Muhtarı Sadık Aydın, Atalar Mahalle Muhtarı Fitnat Gündüz ve Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Aynur Şöhretli’yi ofislerinde ziyaret etti.

“SORUNLARI SİZDEN DİNLEYECEĞİZ”
Muhtarlara Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nın armağanı olan Nutuk kitabı ve muhtarlara yazdığı mektubunu da takdim eden Acurman, işlerinde kolaylıklar dileyerek ziyaretlerine devam etti. Bölge halkının da ilgi gösterdiği Acurman, ziyaretleri sırasında mahallelerdeki vatandaşlarla da sohbet edip hal hatır sordu. Çalışmaları soran vatandaşlarla konuşan Acurman, “Doğma büyüme İzmitliyim, bu kentin bir evladıyım. Önemli bir sorumluluk aldık. Bu işin Ankara’da oturmakla olmayacağını biliyoruz. Sizlerin sorunlarını her zaman sizlerden dinleyeceğiz” dedi.