Haberler

Acurman, Yorulmadan İlçe İlçe Geziyor

CHP’nin genç milletvekili adayı Av. Anıl Acurman, seçim çalışmalarına durmadan devam ediyor. Gün içerisinde ilçe ilçe gezen Acurman, muhtarları dinliyor, gençlerle bir araya gelerek sohbet ediyor.

YENİMAHALLE’NİN KONUĞU OLDU
CHP Kocaeli Milletvekili Av. Anıl Acurman, ilçe ilçe gezip muhtar, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. Gün boyu durmadan çalışan Acurman, önceki gün Kadıköy Mahallesi’nde mahalle temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına da katıldı. CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP Milletvekili ve Adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, milletvekili adayı Prof. Dr. Muhip Kanko ile çok sayıda partili ve vatandaşın katıldığı program sonrasında Acurman, Kuruçeşme Yenimahalle Muhtarı Tuncay Aşkın’ın da konuğu oldu. Mahalleliyle birlikte çay içip sohbet eden Acurman, mahallenin yaşadığı sorunları da muhtar Aşkın’dan dinledi.


BAŞİSKELELİ GENÇLERDEN İLGİ
Yenimahalle’deki kahvehaneleri de CHP İzmit İlçe Başkanı Mehdi Kaan Günan, Muhtar Tuncay Aşkın ve gençlik kolları üyesi Ahmet Sefa Aşkın ile birlikte gezen Acurman, vatandaşlara kendini tanıtarak, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin selamını iletti. Kuruçeşme programı sonrasında Başiskele İlçe Gençlik Kolları’nın ilçe sahilinde açtığı standı da ziyaret eden Acurman, partililerle birlikte çalışmalara destek verdi. CHP Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Şamba, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Levent Soycan ile birlikte sahilde vatandaşları ziyaret ederek sohbet etti. Acurman, gençler tarafından da oldukça ilgiyle karşılandı.